Секс на роботі: кілька розумних порад

Інтим в офісі вибирає кожен третій

В день солідарності трудящих ми всі поголовно трудимося – більшість посилено знищуючи смачний шашлик, а ще частина не менш старанно працює на городі. Лише незначна частина проводить травневі свята зі своїми колегами по роботі. Хоча це ніяк не заважає нам тісно контактувати зі своїми співробітниками в робочий час. Більш того, у кожного третього такі контакти закінчуються інтимною близькістю.

Цей факт можна пояснити досить просто – в сучасному темпі життя у офісного працівника практично не залишається часу на особисте життя, от і доводиться надолужувати згаяне там, де проводиш більшість свого часу. Але, незважаючи на це, запитай себе ще раз – чи варто заводити роман на роботі? А краще прочитай наші поради з цього питання.

Секс на роботі. Політика компанії. Перед тим, як запрошувати блакитнооку секретарку в ресторан, ознайомся з корпоративною політикою своєї компанії в питанні романів між співробітниками. Деякі категорично відкидають таку можливість. Тому будь готовий до того, що якщо ви потрапите, то тобі відразу покажуть на вихід. У той же час багато американських компаній спеціально подовжують час обідньої перерви, щоб співробітники встигли розібратися з усіма своїми “справами”.

Секс на роботі. Правила гри. Якщо ви вже закрутили службовий роман, то краще всього детально все обговоріть між собою. Кому, що і як ви маєте намір розповісти про свої стосунки, щоб потім не було зайвих розмов і пліток.

Секс на роботі. Дружба неможлива. Май на увазі, що в разі розриву ти повинен бути готовий до того, що твоя колишня, можливо, буде будувати різні підступи по відношенню до тебе. Або ти їй. Тому відразу ж постарайтеся обговорити це питання і вирішити, що в разі невдалого роману залишитеся друзями. Але це оптимістичний варіант. Швидше за все, комусь із вас доведеться піти.

Секс на роботі. Кодекс спілкування. Краще для обох буде звести до мінімуму неформальне спілкування на роботі. Іншими словами, не називай її “котик” під час наради у боса і попередь, щоб вона не називала тебе під час спілкування з колегами “слоненям”, а потім змовницьки не підморгувала тобі. Дайте зрозуміти всім, що ваші інтимні відносини стосуються лише позаробочого часу.

Секс на роботі. Працездатність. Ну, і найважливіше. Якщо у тебе трапився службовий роман, зроби так, щоб це ніяк не вплинуло на вашу продуктивність праці. Звичайно, вам захочеться багато часу проводити разом, але це невірний шлях, адже шкода ви будете говорити про роботу, звичайно, якщо не працюєте над одним проектом. В ідеалі, якщо один з вас буде максимально самокритичний і підтягне за собою другу половинку в плані продуктивності. Але, це скоріше виняток.

Читайте також

Коментувати

Содержимое третьего таба
WordPress: 13.41MB | MySQL:67 | 0.245sec