Антицелюлітні обгортання

Антицелюлітні обгортання відомі жінкам вже давно. Зазвичай обгортання застосовуються в комплексі заходів по боротьбі з целюлітом. По механізму впливу обгортання підрозділяються на гарячі та холодні.

Під час гарячого обгортання судини розширюються, активізується кровообіг. Під впливом тепла пори шкіри розкриваються і через них з організму виводяться шлаки і токсини, зайва рідина. Але гарячі обгортання не можна проводити при серцево-судинних, гінекологічних або урологічних захворюваннях, при варикозі.

Холодне обгортання показано при набряках, втомі, тяжкості в ногах, а також в якості реабілітації після склерозування вен. При холодному обгортанні завдяки звуженню кровоносних судин, токсини і шлаки транспортуються до внутрішніх очисних органів.

Якщо до складу гелю для холодного обгортання входить екстракт лимона, то це сприяє підвищенню тонусу шкіри і схудненню. Екстракт кінського каштана і ментол зміцнюють стінки капілярів, сприяють лімфодренаж.

Допускається одночасне поєднання і холодного, і гарячого обгортань. На ділянки тіла, схильні до целюліту наноситься гаряче обгортання, а на ділянки тіла з в’ялою шкірою – холодне.

Склади для антицелюлітних обгортань виготовляються на основі різних цілющих трав, ефірних масел, глини, морських водоростей та грязей. Найбільш популярні такі водорості як фукус, спіруліна, ламінарія. У масляних обгортаннях основою служить оливкова олія, масло паростків пшениці. До основного додаються лимонна, ялівцева, лавандова олія.

Як проводити процедуру обгортання?

У домашніх умовах не складно провести процедуру гарячого обгортання самостійно. Перед початком цієї процедури слід добре очистити шкіру від забруднень і відмерлих клітин за допомогою скрабу. На очищену шкіру в проблемних зонах наноситься суміш для обгортання. Шар повинен бути достатньо товстим. Після цього необхідно обгорнути проблемні ділянки тіла поліетиленовою плівкою, яка служить для підтримання тепла. Далі слід накритися теплою ковдрою або лягти в спальний мішок. У професійних салонах для цієї ж мети використовують спеціальне термоодіяло.

Змивати суміш для обгортання слід через 20-30 хвилин або за інструкцією. Ретельно очистивши шкіру від залишків суміші, слід м’яко її промокнути і нанести на тіло зволожуючий крем. Набагато ефективніше буде нанесення антицелюлітного крему.

Щоб антицелюлітне обгортання дало ефект і не нашкодило здоров’ю, потрібно дотримуватися кількох правил:

слід утриматися від їжі 2-3 години після процедури обгортання;
не відвідувати солярій і не приймати сонячні ванни 5-6 годин після обгортання;
на протязі 7-8 годин після процедури не можна купатися, приймати ванну або душ.

Починати курс антицелюлітних обгортань варто на 4-5 день менструального циклу. Для досягнення ефекту потрібно не менше 5-6 процедур по два-три рази на тиждень. Після курсу обгортань відбувається зменшення обсягів, поліпшення мікроциркуляції крові, підвищення пружності і еластичності шкіри.

Однак обгортання не допоможуть, якщо не дотримувати питний режим, дієту, не займатися фізичними вправами.

Читайте також

Коментувати

Содержимое третьего таба
WordPress: 13.37MB | MySQL:63 | 0.236sec