Вироби до Нового року 2013

Зроблені своїми руками вироби – невід’ємний атрибут новорічного декору приміщення. Щоб наступний рік був вдалим, варто зробити вироби у вигляді символу наступаючого року. 2013 рік – рік Чорної Водяної Змії, тому і вироби до Нового року 2013 повинні мати вигляд цієї витонченої рептилії.

Вироби до Нового року 2013 можна робити з самих різних матеріалів і в самих різних техніках – від орігамі та квіллінга до плетіння з бісеру та в’язання гачком. Все залежить від наявності у вас матеріалів, навичок того чи іншого виду рукоділля і вільного часу.

Можна залучати до виготовлення новорічних виробів дитину – тоді потрібно вибрати вироби простіші. Дуже простий у виготовленні, наприклад, виріб змія з пластмасових коробочок від кіндер-сюрпризів. Для її виготовлення вам знадобляться різнокольорові коробочки (чим довшу ви хочете зробити змійку, тим більше коробочок потрібно взяти), а також трохи щільного паперу червоного кольору, наклейки-очі, дріт, суперклей і шило.

Для початку розділіть всі коробочки на половинки і проробіть за допомогою шила отвір в кожній половинці, крім двох. Потім можна починати збирати змію. На кінці дроту зробіть вузол. Візьміть одну половинку коробочки, пропустіть дріт через отвір і закрийте половинку деталлю без отвору. Тепер нанизайте на дріт всі половинки, зав’яжіть на другому кінці дроту вузол і закрийте останню половинку другу деталь без отвору.

З червоного паперу виріжте роздвоєний зміїний язик і приклейте його за допомогою суперклею до деталі, яка буде головою змії. Також приклейте очі (якщо ви не змогли купити спеціальні очі-наклейки, можна зробити їх з паперу або просто намалювати незмивним маркером). Виріб до 2013 року готовий!

Завдяки тому, що деталі нанизані на дріт, змії можна надавати різні вигини. Якщо у вас немає великої кількості коробочок від кіндер-сюрпризів, можна обійтися двома – для голови і хвоста, а в якості деталей для тулуба змії використовувати різнокольорові кришки від пластикових пляшок.

Ще можна зшити оригінальну змію зі старих краваток. Для виготовлення цього виробу на Новий рік 2013 вам знадобиться дві старих краватки, наповнювач (вата, синтепон і т.п.), гудзики для очей, червона стрічка для язика, нитки і голка.

Складіть краватки лицьовою стороною одну до одної і зшийте, залишивши невеликий отвір. Виверніть майбутню змію, щоб шви опинилися всередині, і щільно набийте обраним наповнювачем. Зашийте отвір, не забувши вшити в нього язичок з тасьми. Пришийте до голови очі з гудзиків. Виріб готовий!

Якщо ви вмієте в’язати гачком, можете зробити до Нового року забавну в’язану змію. Можна використовувати нитки будь-якого кольору і товщини, а товщина гачка, природно, буде залежати від товщини ниток. В’язати змію починають з голови. Для початку зробіть повітряну петлю і починайте провязувати перший стовпчик, який складатиметься з десяти повітряних петель.

Притримайте правою рукою набрані петлі, а лівою затягніть загальну петлю за вільний кінець нитки. Далі в’яжіть напівстовпчиком по колу, в кожну петлю попереднього ряду вколюючи по дві петлі. Виконайте таким чином два-три ряди (кількість рядів залежить від бажаного розміру змії).

Потім виконаєте чотири-п’ять рядів без додавання петель (тобто гачок необхідно гарувати в кожну петлю попереднього ряду). У верхній частині голови змії потрібно провязати стовпчиками з накидом два напівкруглих ряди – так ви сформуєте опуклість для очей. Після цього зробіть зменшення петель в тій ділянці, в якій ви додавали, щоб отримати виражену голову.

Продовжуйте в’язати змію, поки вона не досягне потрібної довжини. Кожні п’ять-десять рядів потрібно збавляти по дві петлі. У міру в’язання потрібно набивати тіло змії обраним наповнювачем (синтепоном, ватою тощо). Коли в круговому ряду залишиться три петлі, закрийте всі петлі. Наостанок вишийте змії язик та очі.

Зрозуміло, ви можете зробити й інші вироби до року Змії – все залежить тільки від вашої фантазії!

Читайте також

Коментувати

Содержимое третьего таба
WordPress: 13.41MB | MySQL:67 | 0.227sec