Чотири важливі секрети дівчат

Перший, і можливо найвідоміший секрет дівчат завдяки фільму “Москва сльозам не вірить” – оцінюючий погляд. Будь-яка самотня жінка або дівчина бачить в кожному чоловіку потенційного чоловіка. І при першій зустрічі кожен парубок повинен пам’ятати це, бо перше враження завжди найсильніше.

Далі йде настільки невідчутна, але настільки важлива для пані сфера, як розуміння. Для них воно має бути всюди – Ви повинні завжди погоджуватися з її думками, слухати її історії, дивитися з нею її улюблені фільми, слухати про її улюблену книгу і т. д. Звичайно, для більшості чоловіків це нестерпно, але це найважливіша запорука хороших стосунків. Адже головні секрети дівчат у тому, що вони їх не можуть стримати, тому що їм потрібне спілкування. І Ви, як її вірний супутник, повинні їй надати його сповна.

Можливо, це для багатьох не секрет, але також дівчата вимагають увагу. Але тут ми бачимо Його Величність Каверза. Для дівчат “увага” означає не букети квітів, не подарунки, і саме розуміння того, що ви для неї усе. Дивно, але 85% дівчат на питання “Щоб Ви хотіли від коханого – дорогий подарунок або поцілунок при Ваших друзях”? віддали перевагу другому варіанту. Адже жінкам важливо розуміти, що Ви маєте щирі почуття до неї, і не боїтеся це показувати на людях.

Підтримка – також невід’ємна частина стосунків із слабкою статтю. Ніщо так не примушує опускати руки, як відсутність коханого в критичній ситуації. Ви повинні надати їй допомогу, якщо вона допустила помилку, і обійняти, коли вона плаче. Адже помилки допускають усе, і Ви повинні переконати в цьому свою половинку. Дівчата дуже болюче сприймають помилки, і на це треба звертати увагу.

Також треба слухати дівчину глибше за її слова, адже дівчата можуть часто нас обманювати, і це треба помічати для вдалого продовження стосунків.
Якщо дівчина зацікавлена в парубку, то вона може ретельно приховувати, що ненавидить футбол, хокей, полювання, боротьбу, пиво і інші хобі чоловіків. І якщо ви помітили, що дівчина вражаюче схожа на Вас, то тут відразу дві новини.

Перша – ви їй дуже подобаєтеся, а друга – багато в чому Ви можете з нею не мати схожості.

Але не цю відвертість між Вами треба відразу присікти, адже закохана пані може навіть після весілля не договорювати про свої смаки.

Читайте також

Коментувати

Содержимое третьего таба
WordPress: 13.39MB | MySQL:61 | 0.224sec